A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад
"Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти"
Степанецької сільської ради об `єднаної територіальної громади Черкаської області

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ В 2023 РОЦІ ДО 1 КЛАСУ

Дата: 08.05.2023 10:56
Кількість переглядів: 116

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);

- оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

- Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 31 травня.

При поданні заяви має бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування, на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org), через електронну пошту закладу освіти та рекомендованим листом. У паперовій формі приймання документів забезпечити під час індивідуального прийому (за попереднім записом за телефоном 0967723398) у разі, якщо створені безпечні умови для працівників закладу освіти та громадян.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України "Про освіту" (ст.13 ч.1) "Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.".

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.

Мова викладання – українська.

Іноземні мови – англійська мова (з 1-го класу).

До послуг Ваших дітей:

- навчання та виховання в світлих сучасних класах;

- група подовженого дня;

- досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;

- уроки комп’ютерної грамотності;

- уроки хореографії;

- заняття LEGO та робототехнікою;

- гуртки за інтересами;

- денне перебування в закладі з 8-00 до 17-00 год;

- психологічний супровід;

- соціальний супровід;

- послуги вчителя-логопеда;

- постійний медичний нагляд;

- підвезення шкільним автобусом.

Набирають 1-ші класи у 2023-2024 н.р. вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

 

Додаткова інформація

Заява на зарахування у школу

Анкета учня до зарахування дитини до школи

Перелік необхідного шкільного приладдя для учнів 1-го класу

Наказ МОНУ від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ МОНУ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень